Anita Bajdalska

subiektywny blog o tematyce SPA i nie tylko

Bądź na bieżąco i odwiedź
mój profil na Facebook
Anita Bajdalska na Facebook

O mnie

Wiele czasu poświęciłam na nauczenie się dobrych praktyk w biznesie SPA. Najwięcej dobrych praktyk nauczyłam się w hotelach SPA w Austrii i Szwajcarii, gdzie pracowałam jako terapeuta SPA oraz recepcjonistka SPA. To była dobra szkoła biznesu SPA.

Pracując na stanowiskach kierowniczych, nauczyłam się prowadzić zespoły SPA. Jako Dyrektor hotelowego SPA, miałam przyjemność budować koncepcje SPA oraz przygotowywać MENU SPA. Piastowałam pierwsze w Polsce stanowisko Dyrektora sieci ds. SPA, to było bardzo inspirujące wyzwanie: Zarządzać kilkoma SPA w szanowanej sieci hoteli. Konsultantem jestem od 2009 roku, buduję SPA, współuczestniczę w projektowaniu SPA, szkolę i rekrutuję zespoły SPA. Zarządzam SPA, bo naprawdę sprawia mi to satysfakcję i cieszę się z pracy z terapeutami SPA, czego potwierdzeniem jest zdany egzamin ISPA” Certified SPA Supervisor ISPA”.

Często jestem Audytorem w hotelach sprawdzając jakość świadczonych w nich usług, nie tylko SPA.

Bywam Jurorem w konkursach hotelarskich oceniając nie tylko SPA ale cały hotel, restaurację oraz inne usługi świadczone w hotelach. Z wykształcenia : kosmetolog, manager i magister: biznesu turystycznego. Z zamiłowania :Manager SPA i konsultant rynku SPA.

Mam szczęście bo robię, to co lubię najbardziej.